Protisluneční folie

Protisluneční fólie Fusion

Protisluneční fólie FUSION jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů pod velmi přísnou kontrolou kvality. Díky tomu jsou zajištěny vysoké proti sluneční účinky, dlouhodobá stálobarevnost a velmi odolná povrchová vrstva.

Protisluneční fólie FUSION se používají na všechny skleněné plochy, kde hrozí přehřívání interiéru v teplých jarních a letních měsících. Jsou také velmi vhodné tam, kde je třeba snížit nákladné výdaje za provoz klimatizace. Doporučujeme jejich instalaci všude, kde je potřeba zpříjemnit lidem prostředí, ve kterém žijí nebo pracují, ať je to dům, byt, kancelář, obchod, hotel, sportovní zařízení apod.

Velkou výhodou protislunečních fólií FUSION je možnost jejich dodatečné instalace na stávající prosklení, nemusí se měnit okno ani sklo a fólie změní jeho vlastnosti na protisluneční sklo.

Fólie proti slunci

Protisluneční fólie zadrží až 80% sluneční energie. Zmírňují tepelné účinky slunečního záření na lidský organizmus i na další vybavení interiéru. Kromě zadržení tepelných paprsků snižují však i prostupující viditelné světlo, někde je tento jev vítaný, jinde je naopak nežádoucí. Téměř vždy platí pravidlo- čím tmavší fólie tím účinnější proti slunečnímu záření. Proto je vždy nutné zvolit nejpřijatelnější kompromis, který bude plnit potřebné požadavky ke spokojenosti zákazníka.

Fólie má navíc i další výhody – ochranné účinky, snižuje nebezpečí poranění osob rozbitým sklem, zlepšuje estetický design budov, zadržuje až 99% škodlivé UV záření, tím chrání nejen váš majetek a interiér před předčasným stárnutím a „šisování“, ale chrání i vaše zdraví. Jsou k dispozici v různých barevných provedeních a světelných odstínech tak, aby vám ladily a splňovaly vaše představy.

Protisluneční Fólie FUSION se vyrábějí v interiérovém a exteriérovém provedení. Nejúčinnější proti slunci jsou exteriérové fólie. Instalují se na vnější stranu skla a odrážejí přímo sluneční paprsky a tak nedochází k přehřívání skel a k přenosu tepla do interiéru. Bohužel ne všude je možno instalovat fólie na vnější stranu skla, pak nabízíme vhodný kompromis v podobě interiérové fólie.

Výhody protislunečních fólií FUSION

Údržba protislunečních fólií FUSION

Fólie nevyžadují žádnou speciální údržbu. Omýváme je běžnými postupy, avšak nejdříve až po 30 dnech od instalace (tedy po úplném vyschnutí a vytvrdnutí lepu). Druhou, vnější stranu skla můžeme mýt okamžitě. Mytí provádíme běžným způsobem vodou a saponátovými přípravky, při použití měkkého čistého hadru, papírových ubrousků, houbiček a gumových stěrek.

Fólie se nesmí omývat ředidly, rozpouštědly, chemickými roztoky a agresivními látkami. Při mytí se nesmí používat škrabky, šroubováky, drátěnky, a jiné podobné pomůcky, které mohou poškodit povrch fólie.